Topcon

CL-55

Uus 4G modem, mille tööpõhimõte toimib e-SIM süsteemil. Põllult kogunenud info saadetakse modemi kaudu Topconi põllumajandusplatvormi (TAP).

Modem võimaldab lugeda erinevate traktorite CANBUS infot, mis sisaldab kütusekulu, asukohta, kiirust, mootori töötunde ja kütusetaset.

Samuti saab modemi poolt toodetavat interneti ühendust ära kasutada RTK kasutamise jaoks.  

TAP (Topcon Agricultural Platform)

Pilvepõhine platvorm, mis koondab ühtekokku ettevõtte põllud ja nendel tehtud tööd. ISOBUS masinatelt saadav info, mis sisaldab kiirust, aega, koguseid ja katvusala, laetakse automaatselt põllufailidele ning infot saab põllukaupa raportitena alla laadida.

 

Kasutades traktoris CL-55 modemit, on võimalik genereerida geoalad, andmeraportid ning hallata masinaparki.

Terminalid, roolikontrollerid, ISOBUS kaabeldus, tarkvaralahendus, elektriroolid, hüdraulika, juhtmestikud.

TOPCON XD+ 12,1″
ISOBUS terminal

Topcon XD+ on uus 12.1 tolline kasutajasõbralik ISOBUS terminal, mis on seadistatav vastavalt kasutaja vajadustele. Erinevate litsentside abil on võimalik automaatne sektsiooni kontroll, muutuva kulunormiga töötamine, ISOBUS seadmete juhtimine, automaatroolimine jpm.

TOPCON XD 7″
ISOBUS terminal

Topcon XD on uus 7″ terminal, mida saab kasutada lihtsamate põllutööde tegemiseks, nagu näiteks autoroolimine või lihtsalt kaardivaate kasutamine. Ekraan töötab nii EGNOSE kui RTK lahendustega. Lisada saab ka erinevaid litsentse, et kasutada ISOBUS seadmeid ning nende võimalusi.

TOPCON AGS-2

Roolikontroller/vastuvõtja

AGS-2 on Topconi kõige uuem roolikontrolleriga antenn, mis on spetsiaalselt põllumajandusse mõeldud. Antenn saab väga hästi hakkama rasketes tingimustes, mis tagab pika kasutusaja. AGS-2 kasutab GPS, GLONASS, Galileo ja Beidou parandussignaale, et tagada stabiilne ja püsiv signaal töötamiseks.

TOPCON AGM-1
Vastuvõtja

AGM-1 on kompaktne asukohaantenn, mis võimaldab lihtsat kasutamist. Stabiilse töö tegemiseks, kasutab AGM-1 GPS, GLONASS, Galileo ja Beidou parandussignaale. Antenn on välja töötatud rasketes tingimustes kasutamiseks, et tagada pikk ja muretu kasutusaeg.

TOPCON AES-35
Elektriool

AES-35 on elektrirool, mis tekitab autorooli võimaluse igale traktorile, millel seda ei ole ning on võimeline juhtima ka RTK lahendust. Elektrirooli lihtne paigaldamine tekitab olukorra, kus ühte komplekti on võimalik kasutada mitmel erineval masinal – põllutööde ajal traktoril ja viljalõikuse ajal kombainil. AES-35 ühildub kõikide Topconi X ja XD seeria terminalidega ning AG-seeria roolikontrolleritega.